Vaše cena: IC-1

Doprava zdarma za: 600 Kč

Vaše cena: IC-1

Doprava zdarma za: 600 Kč

Obchodní podmínky

Objednávky

Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami včetně reklamačního řádu a že s nimi souhlasí. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží a daňového dokladu kupujícím.

Objednávka musí obsahovat identifikaci kupujícího včetně fakturačních údajů, kontaktní osoby, telefonu, emailové adresy (nutná k registraci) a adresu dodání (pokud se liší od fakturační). V případě první objednávky je nutné zaslat mailem výpis z obchodního rejstříku a registraci o přidělení DIČ. Minimální výše hodnoty objednávky není ničím stanovena.

Objednávky jsou standardně potvrzovány e-mailem. Stav Vaší objednávky můžete sledovat na našich stránkách po přihlášení na Váš účet.

Termín a způsob dodání

Zboží je standardně expedováno následující pracovní den od obdržení objednávky. Zboží je zasíláno formou balíků do 31,5 kg (max. 4 balíky) sběrnou službou každý pracovní den s doručením do 48 hodin v rámci celé ČR. Větší zásilky i v závislosti na druhu zboží, pak expedujeme na paletách s doručením do 48 hodin v rámci celé ČR. Osobní odběr může být proveden přímo v našem skladu v pracovní době:

Po – Pá 7:30 – 15:30 hod.

Dopravné

Při splnění podmínek nákupu zboží v dané hodnotě uvedené v hlavičce našich stránek jsou náklady na přepravu v rámci ČR zdarma. Jinak je jejich hodnota uvedena v objednávce před jejím odesláním. (Musíte být přihlášeni na Váš účet).

Cenové a platební podmínky

Základní ceny zboží se řídí aktuálně platným ceníkem. Individuální slevy je možné dohodnout na základě telefonického či osobního jednání. Pro stálé zákazníky nabízíme slevové skupiny, proto aby jste viděli Vaše ceny, nebo si mohli stáhnou ceník, musíte být přihlášeni na Váš účet. U prvních dodávek zboží vyžadujeme platbu v hotovosti nebo na dobírku. Platbu převodem nabízíme zákazníkům s dobrou platební morálkou, a to na základě podpisu rámcové smlouvy. Standardní termín splatnosti faktur je 30 dní. V případě nadměrných nebo individuálně smluvených objednávek můžeme vyžadovat zálohovou platbu.    

Majetkové ujednání

Firma AZ Steeltrading s.r.o. zůstává majitelem zboží až do jeho úplného zaplacení a vyhrazuje si právo, v případě nezaplacení, zboží odebrat zpět.

Reklamace

Reklamované vady zboží týkající se množství a zjevné vady musí odběratel uplatnit u dodavatele okamžitě, nejpozději do 3 pracovních dnů od dodání. Na skryté vady zboží potom ve lhůtě dle platného zákona. Reklamaci na vady zboží je třeba uplatnit písemnou formou. Při převzetí zboží od dopravce je odběratel povinen zkontrolovat úplnost obsahu zásilky a případné nesrovnalosti či poškození zapsat do přepravního listu. Pokud tak neučiní, má se za to, že odběratel převzal zásilku úplnou. Upozorňujeme, že přípustná množstevní odchylka v balení je + - 3% dle zákona.